Przejdź do głównej treści
Personalizacja Twoich wnętrz przy pomocy płytek 3D
Regulamin oferowanych usług

Regulamin

Złożenie zamówienia w MyTiles.eu, oznacza akceptację poniższego regulaminu. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy Państwu pomocą.

 1. MyTiles.eu do wykonania swoich płytek wykorzystuje materiały ogólnodostępne. W przypadku szkła, druków, materiałów, odporności na światło itd. odpowiedzialność obowiązuje wyłącznie w zakresie przeciętnej trwałości danych wyrobów. Zdjęcia używane do wydruku nie są własnością MyTiles.eu a zostały jedynie zakupione w innych serwisach na życzenie Nabywcy lub dostarczone przez Nabywcę, w związku z czym MyTiles.eu nie ponosi odpowiedzialności za ich właściwości, prawa autorskie oraz jakość. W szczególności w przypadku zmiany rozmiarów, parametrów zdjęcia, jakość wydruku może ulec zmianie. Odpowiedzialność za zmianę jakości wydruku wynikającą ze zleconej przez Nabywcę zmiany wielkości użytych do wydruku zdjęć/plików ponosi Nabywca. MyTiles.ue nie bierze odpowiedzialności za jakość wydruku z plików powierzonych przez Nabywców.

 2. MyTiles nie ponosi odpowiedzialności za nieznaczne odstępstwa towaru dostarczonego od zaoferowanego. Odstępstwa kolorystyczne mogą wynikać m. in. z ustawień monitorów komputerowych. Ponadto w przypadku druków na szkle/płytkach ceramicznych, nieznaczne odstępstwa kolorów w porównaniu z plikami wzorcowymi, jak również odstępstwa wynikające z innego formatu, jakości materiału i powierzchni nie są technicznie i produkcyjnie całkowicie do uniknięcia. Tego typu jak i inne odstępstwa nie upoważniają do składania reklamacji w MyTiles.eu.

 3. Za pomiar odpowiada Nabywca i jego podwykonawcy. MyTiles.eu wykonuje płytki zgodnie z pomiarem dostarczonym przez Nabywcę. Za odstępstwa wynikające z dokonania złego pomiaru i za przesunięcia grafiki, otworów i innych nieścisłości z tym związanych bądź też pozostałe wady wynikające ze złego pomiaru odpowiada Nabywca.

 4. W przypadku zakupienia towaru i przeprowadzenia transakcji handlowej, Nabywca zobowiązany jest sprawdzić towar niezwłocznie po jego otrzymaniu. Nabywca niezwłocznie wskazuje wady towaru w przypadku ich stwierdzenia, bez dokonywania montażu. Jeżeli Nabywca nie wskazał wad, towar uważa się za zaakceptowany, chyba, że wada ta nie była widoczna w trakcie sprawdzania towaru. Ustalenia te nie dotyczą sytuacji, kiedy wada została celowo przemilczana, aby uzyskać prawa konsumenckie wystarczy terminowe wysłanie informacji o stwierdzonej wadzie. Nabywca zobowiązuje się w przeciągu dwóch dni roboczych od momentu dostarczenia towaru zgłosić pisemnie e-mailem lub pocztą reklamacje dotyczące błędnych dostaw i zauważalnych wad towaru.

 5. Zgodność zakupionego towaru z zamówieniem należy dokładnie sprawdzić przed jego montażem. Należy dokonać sprawdzenia wszystkich parametrów produktu (wymiary, ilość elementów, dopasowanie, jakość powłoki szkła, jakość grafiki i powierzchni). Wszelkie niezgodności należy zgłosić przed rozpoczęciem i wykonaniem montażu. W przypadku, gdy montaż szkła, glazury, zostanie rozpoczęty lub wykonany (co oznacza, że produkt nie będzie mógł zostać do nas odesłany w stanie nienaruszonym), możliwość reklamacji wad, które wykryte powinny być zgłoszone przed pracami monterskimi nie przysługuje.

 6. Technologia łączenia specjalnego szkła z płytką ceramiczną w próżni i wysokiej temperaturze zabezpiecza płytki przed uszkodzeniami mechanicznymi, przed wilgocią i działaniem temperatury. Jest to technologia, która została zakupiona waz z linią produkcyjną i posiadamy na nią od producenta wyłączność.

 7. Zwracamy uwagę, że nasze usługi dotyczą towarów spersonalizowanych, robionych na zamówienie, często pod wymiar, nietypowych i niepowtarzalnych. W związku z tym, nie mamy obowiązku przyjmować z powrotem zakupionego towaru. Prosimy Państwa o przemyślane zakupy i dokładne pomiary z uwzględnieniem fug.

 8. Prosimy dokładnie zapoznać się z powyższym regulaminem, złożenie zamówienia oznacza akceptację jego postanowień. W sprawach spornych rozstrzygał będzie Sąd właściwy dla miejsca siedziby MyTiles.eu

Montaż płytek ceramicznych z nadrukiem 3D

Płytki ceramiczne z nadrukiem 3D należy montować jak zwykłe płytki ceramiczne za pomocą zapraw i klei do płytek ceramicznych. Czyszczenie odbywa się za pomocą ogólnodostępnych środków myjących, nie zawierających w sobie elementów ściernych oraz rozpuszczalników. Płytki przeznaczone są do montażu wewnątrz i zewnątrz pomieszczeń. Płytki ceramiczne 3D z nadrukiem UV przeznaczone są do montażu na ścianach i podłogach. Nie zalecamy do układania w miejscach o znacznym natężeniu ruchu i zanieczyszczeniu mechanicznym typu np.: piasek, który może je porysować.

Płytki ceramiczne

Jak zamówić?

Zapraszamy NA PODSTRONĘ baza projektów. Jeśli wybrali Państwo plik z naszej oferty, prosimy wysłać na adres orders@mytiles.eu zapytanie wg następującego schematu:

 • Imię i nazwisko
 • Adres email
 • Nr telefonu
 • Wielkość powierzchni, jaką mają pokryć płytki. Proszę pamiętać, szerokość podajemy zawsze jako pierwszy wymiar!
 • Format płytek, na jakich mamy wydrukować
 • Nr projektu
 • Czy życzą sobie Państwo
 • Szerokość fug

W ciągu 3 dni roboczego wyślemy Państwu ofertę cenową. Cena zawiera koszt nadruku, szkła i specjalnej folii oraz robocizny. Cena nie zawiera kosztów płytki ceramicznej. W przypadku, gdy pole zadruku jest bardzo duże (powyżej 2x2m), może byc potrzebny zakup większego, droższego pliku. Koszt ze względu na wiele zmiennych, musimy skalkulować indywidualnie. Jeśli zdecydują się Państwo na zamówienie, prosimy o dokonanie przedpłaty. W przypadku zamówień, przedpłata jest 100%, w ciągu 14 dni od zaksięgowania wpłaty dostarczymy Państwu zamawiany produkt, pod warunkiem, że zdecydują się Państwo na naszą płytkę lub przyślą swoja. Od tego czasu liczymy czas wykonania naszej usługi.

Standardowe wymiary szkła mikrokrystalicznego to 600 x 600 mm. Grubość 2-3 mm
Przy zamawianiu należy wziąć pod uwagę grubość fug.
Docinki są możliwe, jednakże prosimy o podanie dokładnych wymiarów łazienki, płytek i grubości fug. Dodatkowe usługi typu docinanie, wiercenie otworów są odpłatne i każdorazowo wycenianie.

Jeśli nie znaleźli Państwo niczego odpowiedniego dla siebie to możemy zakupić w Państwa imieniu zdjęcie z serwisów: http://shutterstock.comhttp://www.dreamstime.com, http://pl.fotolia.com

Jeśli chcą Państwo wysłać nam własny projekt proszę wysłać go w jeden z wybranych sposobów:

 • drogą mailową na adres info@mytiles.eu
 • na nośniku danych USB lub płycie CD lub DVD przesłanej pocztą lub kurierem
 • przy plikach o objętości ponad 10 MB można przesłać je nam poprzez www.wetransfer.com

W mailu z zapytaniem proszę podać nazwę pliku, który mamy wykorzystać. Reszta procedury jest identyczna jak dla projektu z naszej bazy. Pliki drukujemy na papierze bez dodatkowych obróbek graficznych na odpowiedzialność zamawiającego. Istnieje możliwość przygotowania pliku (retusz, zmiana kolorów, wklejenie lub wycięcie szczegółów ze zdjęcia itp.) przez grafika komputerowego - opcja ta jest oddzielnie płatna ustalana przed wydrukiem.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
MyTiles.eu nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu