Przejdź do głównej treści
Personalizacja Twoich wnętrz przy pomocy płytek 3D
Dla profesjonalistów

Jak zamówić?

Wstępna OFERTA CENOWA przesyłana jest na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego maila. W zapytaniu powinny się znaleźć takie informacje, jak: wymiar (płytki, łazienki, kabiny prysznicowej lub powierzchni do wyłożenia) rodzaj płytki lub projekt wnętrza z opisanymi płytami oraz dokładnymi wymiarami. Należy też uwzględnić rozmiar fug.

Oferta cenowa zostanie przesłana do Klienta drogą mailową.

Po akceptacji oferty Klient zgłasza chęć złożenia zamówienia i podaje niezbędne dane teleadresowe. Nie wykonujemy pomiarów ani montażu. Płytki 3D instaluje się tak samo jak zwykłe płytki ceramiczne. Ważne by dokonać pomiaru po położeniu gniazdek, rur i wybraniu kabiny prysznicowej. Pomiaru winien dokonać płytkarz lub firma zajmująca się położeniem glazury czy terrakoty.

  • płytki ścienne pomiędzy szafkami – zamontowana kuchnia z blatem (na gotowo), zamontowane gniazdka elektryczne (ewentualnie puszki).
  • płytki w łazience - pozostawiona wnęka w płytkach naścienny, przy dużych elementach na gotowo wykonane wszystkie elementy, które ograniczają płytki, czyli np. podłoga sufit, ścianki działowe. Ściana pod montaż powinna być przygotowana tak, jak pod montaż płytek (wyrównana bez ostrych elementów). Głębokość wnęki ok. 8-10 mm

MyTiles.eu wystawia ZAMÓWIENIE na którym jest dokładny opis produktu, termin realizacji oraz dane do wpłaty zaliczki. Wysokość zaliczki 100%, na podstawie faktury przesłanej w formie elektronicznej lub poczta tradycyjną.

Wybrana grafika jest kadrowana do rzeczywistego wymiaru płytek i sprawdzana jest rozdzielczość (minimum 76-96 dpi). Jeżeli klient ma wątpliwości co do kolorystyki możemy wykonać próbkę jakościową. Koszt próbki to 200 zł netto + koszty wysyłki( czas oczekiwania ok. 2 tygodni- 1 płytka 60 x 60 cm z grafiką na odpowiedzialność zamawiającego). Przed produkcją płytek 3D, Klient otrzymuje projekt wykonany przez grafika. Do tego potrzebne będą zdjęcia pomieszczenia dobrej jakości. Istnieje możliwość przygotowania i obróbki pliku (retusz, zmiana kolorów, wklejenie lub wycięcie szczegółów ze zdjęcia itp.) przez grafika komputerowego - opcja ta jest oddzielnie płatna ustalana przed wydrukiem.

Jeśli chcą Państwo wysłać nam własny projekt, proszę wysłać go w jeden z wybranych sposobów:

  • drogą mailową na adres info@mytiles.eu
  • na nośniku danych USB lub płycie CD lub DVD przesłanej pocztą lub kurierem
  • przy plikach o objętości ponad 10 Mb można je przesłać za pomocą www.wetransfer.com

Montaż

Płytki ceramiczne z nadrukiem 3D należy montować jak zwykłe płytki ceramiczne za pomocą zapraw i klejów do płytek ceramicznych. Czyszczenie odbywa się za pomocą ogólnodostępnych środków myjących, nie zawierających w sobie elementów ściernych oraz rozpuszczalników. Płytki przeznaczone są do montażu wewnątrz i zewnątrz pomieszczeń.
Płytki ceramiczne 3D z nadrukiem UV przeznaczone są do montażu na ścianach i podłogach. Nie zalecamy do układania w miejscach o znacznym natężeniu ruchu i zanieczyszczeniu mechanicznym typu np.: piasek, który może je porysować.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
MyTiles.eu nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu