Przejdź do głównej treści
Lider najnowszego trendu personalizacji wnętrz przy pomocy płytek 3D
Poznaj nas trochę bliżej

Firma

2 000 m2

powierzchni produkcyjno-magazynowych

15 000 m2

produkcji rocznie z możliwością zwiększenia
Najnowsze technologie

Park maszynowy

MyTiles.eu zlokalizowane jest w Bielawie na Dolnym Śląsku k/Wrocławia. Nasze powierzchnie produkcyjno-magazynowe wynoszą ponad 2 000 m2. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, składający się z innowacyjnej linii technologicznej, której jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na Europę. Nasza zdolność produkcyjna wynosi obecnie 15 000 m2 rocznie i możemy ją zwiększyć dwukrotnie. Dostarczamy również całą technologię, która polega na formowaniu płytek ceramicznych i zastosowaniu szkła mikrokrystalicznego oraz specjalnej powłoki, dzięki której możliwe jest uzyskanie trójwymiarowego obrazu i doskonałej odporności na czynniki chemiczne oraz mechaniczne.

Przekonaj sie na własne oczy

Zobacz nasze produkty

Spersonalizowane płytki 3D to nowoczesny produkt znajdujący zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach domowych jak i przemysłowych. Zachęcamy do zakupu naszych płytek i rozwiązań, zaaranżujemy odpowiednie podłogi w łazience, czy kuchni. Produkt ten jest unikatowy, wyszukany i niepowtarzalny. Z pewnością odmienią Państwo swoje wnętrze i zakochają się w nim na nowo. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów.

Zobacz ofertę

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
MyTiles.eu nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu