Przejdź do głównej treści
Personalizacja Twoich wnętrz przy pomocy płytek 3D
Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania, wraz z krótkim omówieniem innych istotnych kwestii.

1. Czy nadruk na płytce wyblaknie z czasem?

Żywotność nadruku zależy od poddania go ekspozycji na słońce, ale średnio jest to ok. 8-10 lat zanim płytki wymatowieją. Zazwyczaj co 5-10 lat wymienia się zwykłe płytki ze względu na popękania, ukruszenia, stan i chęć zmiany stylu więc nasze płytki nie odbiegają od standardów żywotności płytki w gospodarstwie domowym czy w firmie.

2. Czy płytki mogą pękać?

Każda płytka czy zwykła czy 3D może pęknąć poddana bardzo mocnym naprężeniom, uderzeniom ostrych przedmiotów i innych czynników fizycznych.
Nie należy narażać płytki na zmiany fizyczne takie jak cięcie lub zagninanie więcej niż 2 °.
Nasze płytki są odporne na uderzenia zgodnie z normą GOST 30698-2000 and DSTU B V.2.7 -110-200.
Płytka 3D od www.Mytiles.eu nie lubi dużej siły nacisku, dlatego w miarę możliwości 60-70% powierzchni płytki powinno być wolne.

3. Czy płytki są odporne na temperatury?

Tak, od -20 nawet do +90 stopni Celsjusza.

4. Czy trudno jest położyć spersonalizowane płytki 3D?

Nie, oto co należy zrobić:

  • dokonać wyboru odpowiedniego obrazu;
  • powierzchnia ściany czy podłogi musi być sucha i gładka;
  • klej najlepiej z zawartością silikonu albo kleje klasyczne do płytek
5. Dlaczego mam wybrać spersonalizowane płytki 3D zamiast normalnych tańszych kafelek?

Spotykamy się z tym pytaniem bardzo często. Wiele osób uważa, że projekt łazienki lub kuchni z zastosowaniem naszych płytek 3D to strata czasu i pieniędzy, ponieważ jest alternatywa – zwykłe płytki - bardziej ekonomiczna opcja. Jednakże, po obejrzeniu gotowego wyniku, zdasz sobie sprawę, że tak nie jest, a Twoi goście będą zachwyceni oszałamiającym efektem, który stworzą nasze spersonalizowane płytki 3D np. w łazience lub kuchni. Najważniejsze - czas, aby wziąć pod uwagę wszystkie niuanse i wybrać obraz, a twoja przestrzeń stanie się prawdziwie szykowna i niepodobna do innych. Sąsiedzi i znajomi będą ci jej zazdrościć.

6. Skąd wziąć grafikę na płytkę?

Najlepiej skorzystać z profesjonalnych serwisów, które posiadają miliony wzorów do wyboru. Najpopularniejsze to: www.shutterstock.com, www.dreamstime.com, www.fotolia.com, www.pinterest.com.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
MyTiles.eu nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu