Przejdź do głównej treści
Personalizacja Twoich wnętrz przy pomocy płytek 3D
Pliki od pobrania

Atesty i certyfikaty

Nasze płytki 3D wykonane są z hartowanego mikrokrystalicznego szkła odpornego na uderzenia, zgodnego z normami GOST 30698-2000 i DSTU B V.2.7-110-200. Nasza trójwymiarowa płytka wytrzymuje uderzenie owalnych metalowych przedmiotów o wadze powyżej 0,230 kg rzuconych z wysokości ponad 2 metrów. Wodoodporne, odporne na uderzenia kafelki nadają się do użytku w budynkach mieszkalnych, handlowych i innych, takich jak bloki mieszkalne, domy, targi, hotele, kawiarnie, apteki, supermarkety, sklepy, restauracje, biura, szkoły, kina, uniwersytety itp. Posiadamy też powłoki antypoślizgowe.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
MyTiles.eu nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu