Przejdź do głównej treści
Personalizacja Twoich wnętrz przy pomocy płytek 3D

Zalecenia odnośnie wyboru płytek do łazienek

Jeśli Twoja łazienka ma niewielkie rozmiary, zachowaj ostrożność przy wyborze schematu kolorów płytek 3D. W tym przypadku rozsądniej byłoby wybrać niezbyt jasne kolory, ponieważ w tym przypadku już małe pomieszczenie wydaje się jeszcze mniejsze. A jeśli dodatkowo posiadasz dużo półek, wieszaków na ręczniki, to uczucie skompresowanej przestrzeni tylko się zwiększy.
Spróbuj nie „zaśmiecać” pomieszczenia.

Przy tworzeniu małych łazienek zaleca się wybór panoramicznej płytki obrazowej, która pozwoli wizualnie poszerzyć przestrzeń. Nie wybieraj kafelków z dużym wzorem, ponieważ zmniejszają one wizualnie przestrzeń.

Ale jeśli twoja łazienka jest wystarczająco duża, możesz bezpiecznie eksperymentować z kolorami i akcesoriami. Trójwymiarowy obraz technologii płytek ma na celu urozmaicenie pokoju, uczynienie go osobistym i interesującym. Wybierz, więc te odcienie i kolory, które zainspirują Cię do pozytywnego nastroju. Pozwól płytkom harmonizować się z ogólną atmosferą łazienki. To pozwoli nadać idealny styl i harmonię w twojej spersonalizowanej łazience.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
MyTiles.eu nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu